Patryk

Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 72

Post Wysłany: Śro 19:32, 02 Gru 2009    Temat postu:

a ja proszę o olanie protestu i doliczenie tych 20 sekund za gre na czas w 1 meczu Laughing Laughing Laughing w 1 meczu też graliśmy w osłabieniu i do tego po 1 meczu więc byliśmy zmęczeni w przeciwieństwie do was Cool

Ostatnio zmieniony przez Patryk dnia Śro 19:34, 02 Gru 2009, w całości zmieniany 1 raz
 Powrót do góry »
Fhrancuz

Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 88

Skąd: [rFc] Wrocław

Post Wysłany: Śro 19:34, 02 Gru 2009    Temat postu:

Nie widziałem, nie znam aż tak dobrze sytuacji, ale może i jest w tym część prawdy. Trochę z mojej perspektywy;)
Rusin napisał:

Aha i proszę wziąć pod uwagę to, że w grupie pokonaliśmy ich 1:0, mając jednego zawodnika mniej - co wskazuje na to, że zwycięzca powinien być inny.

Cholernie egoistyczne podejście.
W meczu nie liczą się tylko umiejętności czy liczba zawodników(chociaż to chyba główny czynnik), ale w duże mierze szczęście. To wasza (3a) i tylko wasza winna. Mając 1 zawodnika więcej powinniście łatwo wygrać ten finał. I miejcie do siebie pretensje, że nie odprawiliście ich z kwitkiem;)
Przykro mi Mike. Przegrana boli, tak samo jak boli mnie moja nieobecność. Trza się pogodzić.

Rusin

Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 369

Skąd: Wrocław

Post Wysłany: Śro 19:44, 02 Gru 2009    Temat postu:

Patryczek...: gra na czas jest zgodna z regulaminem
Tomuś: nie gralismy z jednym wiecej, było po równo...

Tak jak już wyżej napisałem, albo gramy zgodnie z PZUnihokeja albo w ogóle...
Skoro klasa 2E jest pewna, co szkodzi powtórka i pokazanie, że macie jaja?

Zadam wam tylko pytanie: zgodnie z regulaminem czy nie?

Fhrancuz

Posty: 88

Post Wysłany: Śro 19:55, 02 Gru 2009    Temat postu:

Nawiązałem do poprzedniego meczu w którym graliście w 4. I wszystko ładnie się układa wspójną całośc.
Może zróbmy ankiete na forum.
Czy mecz ma być powtórzony czy nie?

Patryk

Posty: 72

granie na czas jest zgodne z regulaminem więc wszystko jest okej, bo sędzia nie ma obowiązku kończyć równo z budzikiem. W tak zwanej lidze mistrzów skoro taki format to sędziowie najczęściej kończą w przerwie np po wybiciu 5 przez bramkarza więc jak problem leży w kilku sekundach to Embarassed

cień

Posty: 33

Ostrzeżeń: 4/5

Post Wysłany: Śro 20:13, 02 Gru 2009    Temat postu:

W słowach Mika jest coś co uważam za słuszne, skoro chcecie być najlepsi to grajmy jak najlepsi i zgodnie z zasadami.

Macie tam interpretację jednej z zasad i protest jak najbardziej na miejscu. Patryczek tutaj żaden sedzia nie czeka aż Ty piłkę wybijesz. Ma określony limit czasu na tercje i powinien ją zakończyć zgodnie z upływem czasu.

MrPigmej

Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 10

Post Wysłany: Śro 21:01, 02 Gru 2009    Temat postu:

Myślę, że decyzję powinien podjąć organizator czy sędzia, a nie my.

Kolejna kwestia sporną jest to, że nie ma pewności 100%, że taki czas strzelenia mojej bramki był. Stoperem władała jedną osoba. Czas nie był widoczny przez ogół, przez co zatrzymanie go dwie sekundy pozniej nie jest sprawdzalny, gdyby była tablica, a wydaje ona opowiedni sygnał, wtedy nie bylo by problemu.

Dlatego tez nie jest pewne czy moja decydującą bramka została strzelona po czasie.

gacu

Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 79

Post Wysłany: Śro 21:40, 02 Gru 2009    Temat postu:

ja nie wiem co o tym myśleć jednak jeżeli to był finał i gra fairplay i jeżeli klasa 2e twierdzi że wygrała bo była lepsza co miał pokazać ten turniej czemu nie mieli byśmy zagrać tego jeszcze raz i rozstrzygnąć wszelkie wątpliwości tak jak pan bóg przykazał z tablicą z czasem ? Smile Wink

MrPigmej

Posty: 10

Post Wysłany: Śro 22:13, 02 Gru 2009    Temat postu:

Nie mówię, że byliśmy lepsi czy coś, po prostu dopisało nam szczęście i wygraliśmy.

Co do argumentu Rusina, to wasza wygrana z nami w pierwszym meczu, nie była jakaś zadziwiająca. Co do naszej przewagi o 1 zawodnika, to proszę nie mówcie, że Mateusz wam coś przeszkadzał

Patryk

Posty: 72

Post Wysłany: Śro 22:30, 02 Gru 2009    Temat postu:

Sport nie jest sprawiedliwy i dziwie się że dopiero teraz się o tym przekonujecie. Nie rozumie też po co ta spinka o 2 sekundy... p.Świtała dostał cynk że po czasie jakieś przynajmniej 5 sekund po strzeleniu bramki, bo wszyscy zdążyli sobie przybić piątkę, wrócić i ustawić się na pozycjach. Tak samo jak strzelicie 300 słupków i tak gówno to kogo obchodzi kto lepiej gra bo liczy się wynik i szczęście potrzebne przy wyrównanym poziomie na tak krótkim meczu. Maradona strzelił bramkę ręką i meczu nie powtórzono nie widzę powodu na powtórkę i tego meczu bo różnica była tak minimalna że lekko mówiąc nie chce mi się pisać zakończenia.

Co do tego pierwszego meczu gdyby miało być sprawiedliwie to my byśmy go wygrali bo z moich statystyk wynika że oddaliśmy więcej strzałów Embarassed
to nie boks

Pzdr 600W :hamster_evil:

Ostatnio zmieniony przez Patryk dnia Śro 22:33, 02 Gru 2009, w całości zmieniany 2 razy
Baryl

Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 171

Post Wysłany: Śro 22:50, 02 Gru 2009    Temat postu:

Ja bym popytał dziewczyn które zapisywały wyniki i miały stoper, była chwila po zakończeniu że jedna mówiła co innego niż druga.

Pondel

Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 11

Post Wysłany: Śro 23:56, 02 Gru 2009    Temat postu:

Ej no ludzie Razz nie przesadzajcie Razz Rozumiem jakby to byl jakis super wazny mecz Razz ale zawody miedzy klasowe to powinna byc chyba zabawa Smile myle sie? Smile Jesli chcecie to jak najbardziej zagrajcie powtorke czy cos ale po co tu zaraz cytowac regulaminy itp?

Rusin

Posty: 369

Post Wysłany: Czw 0:09, 03 Gru 2009    Temat postu:

Jeżeli nie mozesz podnosic kija wyzej niz biodra tzn ze grasz zgodnie z regulaminem, tak? czy mi sie tylko wydaje? Ja nie wiem, może nas obowiązuje tylko jego połowa albo jakas inna MNIEJSZA częsc?

Ostatnio zmieniony przez Rusin dnia Czw 0:11, 03 Gru 2009, w całości zmieniany 1 raz

"703 Nieprawidłowo zdobyte bramki"

„3) Gdy piłka przejdzie przez linię bramkową podczas lub po sygnale.
Koniec tercji lub meczu następuje wraz z początkiem sygnału końcowego.”

Ponieważ, nie używaliśmy sygnałów dźwiękowych, czas gry kończy się w momencie upływu czasu. Powinien tego pilnować Wąski, który sędziował i to on tutaj dał dupy. To raz.

Dwa. Bramka strzelona po czasie =====> "703 Nieprawidłowo zdobyte bramki"

Czyli sędzia, jeśli bramka została zdobyta po upływie czasu NIE MA PRAWA JEJ UZNAĆ. Bramka powinna zostać, wycofana i zarządzona dogrywka.

Błąd sędziego. O.K. Tylko moim zdaniem gadanie, że sport jest nieuczciwy etc. to Pierdolenie o Szopenie i nic więcej.

Myślę, że JEDYNYM w pełni sprawiedliwym rozwiązaniem jest wznowienie meczu. To znaczy, mecz zaczyna się od dogrywki przy stanie 2:2. Każda z drużyn ma równe szanse.

Jeśli będzie to za tydzień, mogę osobiście ten mecz sędziować.

Poza tym:

1. Patryczek - jeśli Twoja drużyna nie umie zabrać piłeczki przeciwnikowi to jest wasz problem, on może się nią bawić nawet 20min. Ma do tego prawo. Grając we floorball 5 lat, chyba wiesz, iż w tym sporcie czasu się NIE DOLICZA. Są ustalone ramy czasowe tercji i tylko w tych ramach toczy się gra!

2. Rusin i reszta. Gadanie: my graliśmy zmęczeni, my w 4! My w 10?! I co z tego?! Nijak ma się to do sytuacji. Tylko niepotrzebnie sobie tym dogryzacie. Tamte mecze nijak mają się do finału! Przestańcie się jeździć, bo nie ma to najmniejszego sensu.

I na koniec uważam, że jeśli klasa 2E jest tak pewna swoich możliwości, pragnie to udowodnić, a nie żyć w przekonaniu, o nieuczciwym zwycięstwie. Myślę, że klasa 3A i 2E powinny podejść do spawy po męsku i udowodnić sobie i wszystkim kto jest lepszy i kto zasługuję na miano Mistrza. Dlatego uważam, za jedyne kompromisowe rozwiązanie zakończenie meczu stanem 2:2 i zagraniem dogrywki za tydzień.

Ostatnio zmieniony przez Łosiu dnia Czw 0:20, 03 Gru 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wąski

Dołączył: 25 Sty 2007
Posty: 179

Pomógł: 12 razy

Post Wysłany: Czw 12:52, 03 Gru 2009    Temat postu:

Można by to bylo nazwać bledem sedziego, jesli to on mierzy czas, a z tego co sie orientuje za czas odpowiada STOLIK sędziowski ----> w waszym wypadku te dziewczyny.

Czy ja kurwa gwizdnałem przed zdobyciem bramki lub w trakcie zdobywania?? NIE!!! (to byłby błąd sedziego, gdyby w takiej sytuacji zaliczyl)

Uspokojcie troche emocje, bo takie tyranie sie po forum nic wam nie da. Rusin to nie jest jakas swiatowa liga, gdzie grasz 3x20 min. i jest liczony czas rzeczywisty. Nie bylo technicznej mozliwosci, zeby gwizdnac koniec czasu dokladnie w tej jednej sekundzie, ktora konczyla mecz!! Wszystkie mecze byly rogrywane tym samym sposobem (zwykle trwały kilka sekund dluzej).

Jesli wszyscy macie jaja zeby sie klocic, to wezcie kije i wyjasnijcie sobie wynik na boisku na nastepnym sks'ie. Wynik nie zawsze odzwierciedla umiejetnosci, czasem jest to szczescie.

Zeby nie bylo nieporozumien - MECZ NIE ZOSTANIE POWTÓRZONY!!

Chcecie wykazać kto jest lepszy, zapraszam z klasami na rewanż.

Mam nadzieje ze ten wątek skonczy kłótnie

Ostatnio zmieniony przez Wąski dnia Czw 12:54, 03 Gru 2009, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)